Állásbörze - Kínál Archívum - Keresés
vizsgáló mérnök Feltöltve: 2019. jan. 22. 15:23
Érvényes: 2019. márc. 23.
Régió: Budapest
Feladó: Iga Bence
Link: http://www.encotech.hu
Részletek: Budapesti környezetvédelmi tanácsadó cég vagyunk, aki több, mint 20 éve végez környezetvédelmi szakértői és mérési tevékenységeket a termelő és szolgáltató ipar, a közigazgatás, valamint a mezőgazdaság területén tevékenykedő gazdasági szereplőknek, akiknek számos jogszabályban előírt kötelezettség szakszerű teljesítéséhez nyújtanak segítséget szakértőink és a Nemzeti Akkreditáló Hatóság által akkreditált laboratóriumunk munkatársai.

Jelenleg akkreditált mérési és mintavételezési feladatok elvégzéséhez keresünk egy újabb munkatársat.

Feladatok, amiben számítunk Rád:
Mintavételi és mérési feladatok megtervezése, előkészítése és kivitelezése:
Magyarország egész területén szabványok előírásai szerint ISO 17025 minőségügyi rendszerben az adott feladattal összefüggő jogszabályi előírások maradéktalan betartásával
Vizsgálati eredmények feldolgozása, kiértékelése, javaslatok megfogalmazása

Témafelelősi feladatok ellátása keretében:
az együtt dolgozó munkatársak irányítása
az ügyfelekkel való technikai és szakmai egyeztetések
szakmai tanácsadás a megfelelő kibocsátási értékek biztosítását segítő technológiai megoldásokról

A munkakör betöltésére 1+ év releváns szakmai tapasztalattal rendelkező jelentkezőket várunk, B kategóriás jogosítvánnyal, vezetési tapasztalattal.

Önéletrajzodat az info@encotech.hu e-mail címre küldheted.

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés